Začínáme nový školní rok 2019 / 2020
Dráček
14.9.2019

Harmonizační pobyt

V pondělí 9.9.  odjíždíme všichni společně na náš již tradiční harmonizační pobyt. V něčem bude ten letošní odlišný od předchozích harmonizačních pobytů, ale hlavní cíl zůstává stále stejný: lépe se navzájem poznat, utužit dobré přátelské vztahy a tím předcházet jakýmkoliv problémům mezi námi navzájem.

Jako už tradičně, tak i letos pojedou  někteří starší žáci na kolech, ostatní se do Nového Města pod Smrkem přepraví vlakem. Další novinkou je letos i to, že jedeme úplně celá škola, včetně našich nejmenších prvňáčků.

A co nás čeká? Mnohé hry a aktivity pro utužení kolektivu a předcházení patologických jevů a šikany a samozřejmě nebude chybět ani společný výlet, tentokrát celodenní.

Určitě se máme všichni na co těšit a doufejme, že i počasí nám bude přát. A když ne, tak si náš společný pobyt určitě nenecháme zkazit troškou deště.

Přeji nám všem krásné společné chvíle.  ve zdravém kolektivu .

I v letošním roce děkujeme za finanční podporu harmonizačního pobytu Libereckému kraji.

Kateřina Titěrová