• Po 3.12. 15:00 tělocična ZŠ
  • St 5.12.  15:00 tělocvična ZŠ
  • Pá 7.12. 15:00 tělocvična ZŠ

Vítězství Radka Rymla v Rokytnici

22. července se tři naši závodníci zúčastnili závodu v Rokytnici nad Jizerou. Jednalo se o tradiční výběh pod lanovkou.  Suverénně si počínal Radek Ryml, který zvítězil s velkým náskokem. Velmi dobře se dařilo Davidu Švadlenkovi, když doběhl na třetím místě. Veronika Pondělíková pak skončila pátá.

Medaile z MR dorostu na Horních Mísečkách

24. a 25. března se uskutečnilo Mistrovství ČR dorostu a dospělých v běhu na lyžích. Naše závodnice Lucka Honzejková získala bronzovou medaili v skicrossu a společně s děvčaty z Jilemnice dojela ve štafetě na druhém místě. Náš odchovanec Jakub Augsten získal bronzovou medaili ve štafetovém běhu a ve skicrossu byl šestý.

Úspěšné závody ve Studenci

4. února se naši žáci zúčastnili dalšího závodu rámci „Poháru Libereckéo kraje“ a 4 x se umístili do desátého místa. Nejlépe si vedla Bára Bezdíčková, kterou pouze pád před cílem připravil o umístění na stupních vítězů a skončila na čtvrtém místě. Matěj Miksa dojel šestý, Veronika Pondělíková sedmá a Tereza Bezdíčková osmá. Na body ještě dosáhli Radek Ryml a Patrik Kramár.