Pojďte s námi do mateřinky - většinu aktualit najdete i v sekci "velkých" aktualit, ale pro Váš lepší přehled všeho, co se děti naučily a zažily, budeme informace prezenttovat i v této samostatné sekci :-).

Otevření MŠ po prázdninách :-)

Prázdniny jsou ve své polovině a my už pilně chystáme vše na příchod našich předškoláků i menších dětí do mateřinky. Mateřinka bude otevřena pro děti v posledním prázdninovém týdnu, tedy od 28.8. 2017 do 1.9. 2017 a její provoz bude pro nádcházející školní rok 2017/2018 zachován ve dvou odděleních. Těšíme se na Vás v naší nádherné a nově vybavované mateřské škole.

V mateřince otvíráme v pondělí 28.8. 2017

Provoz mateřinky bude opět denně od 6:30 do 16:00, kdy se o Vaše děti postarají naše skvělé paní učitelky.

* Jednotlivé sekce na webovém rozhraní naší mateřinky se plní, podívejte se do záložek :-)

Podzimní slavnosti

Sejdeme se ve čtvrtek 5. října v 16:00 hodin, akce se bude konat podle počasí na zahradě nebo v prostorách MŠ.

Co Vás čeká?

Co si přinést s sebou?

Přijďte si užít krásné odpoledne společně se svými dětmi

Akci pořádá ZŠ a MŠ Josefův důl – „Mateřská škola Sluníčko“ ve spolupráci s Divadlem Kordula

Přípravy na podzimní slavnost

Celá mateřinka žije přípravami na čtvrteční "Podzimní slavnosti". Děti tvoří výzdobu, ať už obrázkovou či dýňovou. Zítra naší školičku provoní pečené dobroty našich dětí. Máme se všichni na co těšit.
Ráda bych poděkovala manželům Šilhánovým, za každoroční nadílku krásných dýní, p. Lipšové nejen za dýně, ale i materiál k tvoření a všem rodičům, kteří nosí, sběr či víčka.

Fotografie naleznete ve fotogalerii - MŠ

David Mánek a tým paních učitelek MŠ