Co se děje v oddělení Klubíček, kam se paní učitelky s dětmi chystají, co vše se děti naučily a prožily? To vše a ještě mnohem více se dozvíte v této sekci :-). Oddělení Klubíček bude mít na starosti paní učitelka Petra Liegerová.

Třída - Klubíček

Najdete se v následujícím seznamu? Patříte k nám do Klubíček

Anička Tomanová, Vendy Jarošová, Ondra Hudský, Maty Urbánek, Mia Olsen, Eliška Smoláková, Tonička Štejfová, Miriam demartini, Filip Häckl, Vítek Koucký, Eliška Gabrielová, Kryštof Viker, Venda Doležal a další tři děti ještě do oddělení přibudou, jen čekáme na papíry. :-)

Měsíc ve školce máme skoro za sebou a je tu první shrnutí

Seznamujeme se postupně s kamarády, třídou, paní učitelkami a hračkami ve třídě. Snažíme se často si povídat, abychom se lépe poznali a rozhlížíme se i kolem sebe v naší začínající podzimní krajině. Učíme se vzájemně si pomáhat a respektovat se a to nejen při mluvení, sebeobsluze, ale i při výtvarném tvoření.

Zvládli jsme poznat a kreslit naší školku s novým logem-Sluníčko. Hráli jsme si s bublinami, které jsme později tiskali a že venku máme už podzimní vítr ve vlasech? Ten jsme si krásně vyzkoušeli i s barvami ve třídě. Umíme už pár básniček, písniček a her a jelikož už nám začal podzim, přilétli nám do školky i vrány a havrani :-).

Za chvíli nás čeká Podzimní slavnost, kterou chystáme i pro naše maminky a tatínky, snad ještě vyjde i hezké počasí a všichni si to moc užijeme :-)

Pečeme pizzu :-)

Přinášíme info z Klubíček! Všechny malé děti umí upéct po dnešku pizzu:-) Mužete ji ochutnat na naší Podzimní slavnosti, stejně jako další dobroty připravené dětmi. Malá Klubíčka dnes velmi překvapila svým užasným přístupem k pečení. MAJI OBROVSKOU POCHVALU :-)

Fotografie byly přidány do fotogalerie MŠ