Čeká nás mnoho zajímavých změn v mateřince. Ty by ve většině případů měly školce pomoci získávat děti i z širšího okolí.

Naše školka je od školního roku 2017/2018 vedena novou paní vedoucí učitelkou Ing. Martinou Semrádovou. Ta střídá na vlastní žádost odcházející paní učitelku Blanku Bohatou. Kolektiv MŠ bude dále fungovat ve složení - paní vedoucí učitelka Martina Semrádová, paní učitelka Silvie Hyková a paní učitelka Petra Liegerová a paní chůva Petra Bajusová. Paní učitelka Petra Liegerová, pak bude od listopadu zastoupena paní učitelkou, která bude vybrána ve výběrovém řízení během září 2017, protože si bude plnit rodičovské povinnosti, k čemuž ji velmi blahopřejeme.

V mateřské škole bylo vyměněno lino v oddělení menších dětí, dále byl zakoupen přebalovací pult, přenosné umyvadlo s vlastním zdrojem vody, nová skříňka a dále plánujeme zakoupit nové hračky pro děti a doplnit stávající stav. Navíc se děti mohou těšit na nové kuchyňky a další pomůcky, které pro ně jsou již připraveny. Dále je třeba zmínit nutnou opravu pokaženého oplechování po rekonstrukci, kterou probvede pan Klust tak, aby nám do MŠ nezatýkalo a výmalbu prostor kuchyně a jednotlivých částí MŠ, kde bohužel zateklo.

Děti i jejich rodiče se mohou těšit na mnoho pěkného David Mánek