Zeměpis 6. ročník

Předmět zeměpis zahrnuje velké množství informací, ale nemusíte mít strach. V šesté třídě nás čekají zajímavé věci a informace, které se dotknou vesmíru, kartografie (tvorba a zpracování map) nebo jednotlivých zemských sfér – litosféry, atmosféry, hydrosféry, pedosféry a biosféry). Na tomto místě Vám přinášíme ochutnávky některých materiálů tak, abyste věděli, co Vás čeká a nemine 🙂

Ukázkové výukové materiály:

Prezentace k tématu Světové biomy – Savany

Materiál ke stažení: Savany

Domino – Hlavní města vybraných států různých světadílů

Materiál ke stažení: Domino_hlavni_mesta

V případě Vaší dlouhodobější nemoci budete mít vždy možnost formou e-mailu nebo přímo na těchto stránkách požádat svého učitele o zaslání materiálů na Váš e-mail nebo jeho publikování na tomto místě.

Zeměpis v 6. ročníku ve školním roce 2018/2019 bude vyučovat pan učitel František Kovalčík