Prvňáčci jsou úžasní :-)
3.9.2018
Informace pro závodníky a rodiče
5.9.2018
Prvňáčci jsou úžasní :-)
3.9.2018
Informace pro závodníky a rodiče
5.9.2018

Dobrovolně na kole – HP 2018

Spolu s učiteli jsme se rozhodli dětem nabídnout krásný zážitek v podobě cesty na Harmonizační pobyt na kolech. Cesta bude dosahovat cca k dvacetipěti kilometrům a nejspíše na kolech pojede pan učitel Zdeněk Zoubek, pan ředitel David Mánek a pan asistent Míra Adamec. Prozatím se přihlásilo celkem 12 dětí, ale věříme, že číslo půjde ještě výše, zároveň budeme společně očekávat krásné počasí :-).

V případě Vašeho zájmu si budete moc v den odjezdu od 7 do 7:45 uložit věci a kola v knihovně u paní učitelky Podrazké. Stejnou možnost Vám paní učitelka nabízí i v neděli, ale pouze v odpoledních hodinách (po 18:00). Možnost doporučujeme využít především rodičům dětí z Albrechtic v Jizerských horách a Jiřetína pod Bukovou. 

David Mánek