Akce školy

Harmonizační pobyt

juniorcampPravidelně vyrážíme na třídenní harmonizační pobyty. Na pobyt jezdí žáci z celé školy, užijí si tři krásné dny plné her, aktivit a soutěží, při kterých se o sobě navzájem doví mnoho zajímavých věcí, naučí se lépe spolupracovat a pomáhat slabším. V posledních letech pravidelně jezdíme do krásného prostředí Jizerských hor,  do Jcampu v Novém Městě pod Smrkem.

Pepikiáda

Doplněním harmonizačního pobytu je již tradiční Pepikiáda, která se koná na školním hřišti, v případě nepříznivého počasí v budově školy.  Jedná se o společnou akci dětí a rodičů. Na Pepikiádě sportujeme, soutěžíme a bavíme se. Nakonec se občerstvíme klobáskou z ohně a sladkostí od naší paní kuchařky.

Předvánoční školní spánkování

V zimě pro zájemce připravujeme spánkování, které začíná po setmění. Většinou shlédneme nějaký film, překonáme strach při venkovní bojovce, potěšíme se ohňostrojem a přespíme na místě, kam se většinou chodíme jenom učit.

Velikonoční jarmark

Pravidelný školní jarmark se koná před velikonočními prázdninami. Tradičně si děti mohou přivydělat na své školní výlety prodejem ve škole vyrobených výrobků. Akce má každoročně velký ohlas a úspěch nejen u rodičů.

 

Školní akademie

Poslední velkou akcí, kterou pro Vás připravujeme je Školní akademie. Akademie by se koná v červnu a každý žák má možnost na ní vystoupit a být tím nejlepším hercem, zpěvákem, bavičem nebo sportovcem.

Mezi další akce, které zde nezmiňujeme, a pro děti opět připravujeme jsou matematické soutěže, dějepisná a zeměpisná olympiáda, plnění Olympijského diplomu, sportovní turnaje, exkurze a školní výlety.