Informace pro závodíky
1.10.2018
1. třída v Detoa Albrechtice
3.10.2018

Jablíčkový týden v MŠ

V rámci jablíčkového týdne jsme u „Klubíček“  pekli šátečky. Protože je podzim a všude kolem nás dozrávají krásná a výborná jablíčka a my se o nich učíme, tak jsme společně poprvé pekli. Paní učitelka nám připravila těsto, které jsme si zkusili vyválet a vykrájet, pak nám paní učitelka dala doprostřed jablíčka a děti si vykrojené těsto přeložili a zadělali, aby jablíčka nevytekla. Pak jsme je společně poslali paní kuchařce, která nám je upekla…. Celou školkou to náramně vonělo ☺️.  Děti šátečky ochutnali k odpolední svačině a pár jsme jich nechali maminkám a tatínkům na rodičovské  schůzky. Pečení jsme si moc užili.     P. uč. Petra

A nám ostatním to móóóc chutnalo. Děkujeme Klubíčkům za báječnou odpolední svačinku – jste moc šikovní…

p. uč. Silva