Lyžařský oddíl – neaktuální

Tréninky 21. – 27.2.2022

pondělí 21.2. 15:00 na Lesaně
středa 23.2. 15:00 na Lesaně
pátek 25.2. 15:00 na Lesaně

Závody

Oddílové příspěvky 2021-22

Pro sezónu 2021-22 jsou oddílové příspěvky vzhledem k nekonání závodů ve výši 50% minulých let.

žactvo do r. 2010          600Kč

žactvo od r. 2009         1000Kč

Platbu lze hradit v hotovosti  nebo na účet: 122 80 55 52 /0300


2020

Radek Ryml zvítězil v Bohdalovicích

27. září zvítězil starší dorostenec Radek Ryml v Bohdalovicích v tradičním závodě Sokola Velké Hamry. Starší žák Miroslav Štejfa doběhl na 4. místě a Jirka Munzar skončil devátý.

Veronika Pondělíková zvítězila na domácích tratích

20.září se uskutečnil tradiční přespolní běh v areálu Lesana. Velmi dobře si vedla Veronika Pondělíková, která s přehledem zvítězila, když porazila zejména své tradiční soupeřky z Jablonce n.N. Do první desítky ještě doběhli Pavel Jelínek (3.) , Miroslav Štejfa (5.) a Max Finger (9.)

Medaile z Lučan

V sobotu 12.9. se někteří naši závodníci zúčastnili přespolního běhu v Lučanech. Velmi dobře si vedli Vojtěch Hudský, který ve své kategorii zvítězil a Veronika Pondělíková, která doběhla na druhém místě.Do první desítky se ještě vešli Míra Štejfa (6.), Radek Ryml (7.) a Jirka Munzar (8.).

2019:

Radek Ryml zvítězil ve Vratislavicích

V sobotu 18.5. se 3 naši závodníci zúčastnili „Vratislavického běhounu“ tradičního závodu v přespolním běhu. Nejlépe se vedl Radek Ryml, který zvítězi s velký náskokem. Mirek Štejfa doběhl na 3. místě a jeho mladší sestra Tonička na místě čtvrtém.

2 medaile ze Studence

8.5.19 se naše minivýprava (4 závodníci) zúčastnila přespolního běhu ve Studenci za hojné účasti závodníků výchdní části Libereckého kraje. Tonička Štejfová a Radek Ryml skončili druzí, Mirosla Štejfa čtvrtý  a Veronika Pondělíková sedmá.

V Jiřetíně naši závodníci 8x na stupních vítězů

Na dalším přespolním běhu v Jřetíně p. B. 6.5.2019 tři naši závodníci zvítězili, a to Veronika Pondělíková, Miroslav Štejfa a Radek Ryml. Na druhém místě skončili Vojtěch Hudský,  a Patrik  Kramár. Třetí doběhli Tonička Štejfová, Michelle Sharma a David Švadlenka.

6 medailí z Wleně

28. dubna se 7 našich závodníků zúčastnilo tradičního závodu v polské Wleni. Přestože závod byl letos o něco méně obsazen vedli si naši závodníci velmi dobře. Na prvním místě skončili Jan Ševčík, Jirka Munzar a Miroslav Štejfa, druzí doběhli Veronika Pondělíková a Radek Ryml a bronzovou medaili získal David Švadlenka. Pátá skončila Klárka Ševčíková.

2 medaile na KP v běhu na lyžích v Lučanech

V sobotu 2.2.2019 se uskutečnil KP v běhu na lyžích žactva v Lučanech n.N.  Naši závodníci zde získali 2 medaile. Veronika Pondělíková doběhla na druhém místě a Radek Ryml na místě třetím. V první desítce ještě skončili Bára Bezdíčková a Patrik Kramár – oba byli pátí, Mirek Šejfa /7./ , Vojta Hudský /8./ a Jirka Munzar a Lucka Harmanošová skončili desátí.

Medaile z MR dorostu na Horních Mísečkách

24. a 25. března se uskutečnilo Mistrovství ČR dorostu a dospělých v běhu na lyžích. Naše závodnice Lucka Honzejková získala bronzovou medaili v skicrossu a společně s děvčaty z Jilemnice dojela ve štafetě na druhém místě. Náš odchovanec Jakub Augsten získal bronzovou medaili ve štafetovém běhu a ve skicrossu byl šestý.

Úspěšné závody ve Studenci

4. února se naši žáci zúčastnili dalšího závodu rámci „Poháru Libereckéo kraje“ a 4 x se umístili do desátého místa. Nejlépe si vedla Bára Bezdíčková, kterou pouze pád před cílem připravil o umístění na stupních vítězů a skončila na čtvrtém místě. Matěj Miksa dojel šestý, Veronika Pondělíková sedmá a Tereza Bezdíčková osmá. Na body ještě dosáhli Radek Ryml a Patrik Kramár.

Letní výcvikové tábory (LVT)

19.-23.8. Rýchorská bouda -východní Krkonoše