Pepikiáda 2018
3.10.2018
Naše Ekoškola
4.10.2018

Šikulové + Detoa = Tvořivé dopoledne

Ve středu ráno nastoupila skupina přihlášených dětí z oddělení Šikulů do vlaku a vyrazily směr DETOA. Ano, letos jsme se i my ve školce nechali zlákat a strávili jsme báječně tvořivé dopoledne s „KRTEČKEM“. Děti vytvořily mnoho opravdu krásných výrobků, kdy se dvě porotou vybrané práce zúčastní sobotního finále…. Tak držme pěsti našim dětem.. Při následné prohlídce továrny zvítězila na celé čáře „Hračkárna“.  Svůj velký podíl na tomto vítězství měla i možnost si některé hračky osahat a vyzkoušet. Děkujeme zaměstnancům, kteří se nám po celou dobu opravdu věnovali i p. Brožové, která nám byla průvodkyní a svým poutavým vyprávěním naprosto získala pozornost dětí. Kolik má továrna schodů jsme se nakonec nedopočítali a tak nám nezbude nic jiného, než  na některý z dalších ročníků opět zavítat….  Děkujeme.

Milé děti, byly jste hodné a úžasně tvořivé…

p. uč. Silva