Zápis do 1. třídy
8. třída na trampolínách
10.3.2023

Projektový den s Albrechticemi

Po roční pauze jsme opět pro žáky 3. až 5. ročníku Základní školy v Albrechticích v Jizerských horách připravili projektový den na téma LIDSKÉ TĚLO. Pro tento rok se příprav chopili žáci 4. a 5. ročníku. Děti pracovaly na projektu ve skupinách. Žáky příprava projektového dne velmi bavila a společně zvládli organizaci a průběh celého projektového dne. Děti z Albrechtic se také rozdělily do skupin a postupně si prošly připravená stanoviště. Na stanovištích se dozvěděly zajímavé věci o fungování lidského těla a zúčastnily se připravených aktivit. O přestávce byla pro žáky připravená svačina v naší jídelně a děti si mohly prohlédnout třídy a navštívit své kamarády. Před odjezdem do Albrechtic se žáci ještě podívali do naší tělocvičny, která se jim velmi líbila. Všichni se již těšíme na další projektový den.

Pavlína Červenková

2023_projektový den Albrechtice