Co nás čeká, aneb pravidelné akce…

Harmonizační pobyt

Pravidelně vyrážíme na třídenní harmonizační pobyty. Na pobyt jezdí žáci z celé školy, užijí si tři krásné dny plné her, aktivit a soutěží, při kterých se o sobě navzájem doví mnoho zajímavých věcí, naučí se lépe spolupracovat a pomáhat slabším. V posledních letech pravidelně jezdíme do krásného prostředí Jizerských hor,  letos vyrazíme opět do hotelu Kořínek v Příchovicích. Celý pobyt je pro všechny děti školy povinný.

Pepikiáda

Doplněním harmonizačního pobytu je již tradiční Pepikiáda, která se koná na školním hřišti, v případě nepříznivého počasí v budově školy.  Jedná se o společnou akci dětí a rodičů. Na Pepikiádě sportujeme, soutěžíme a bavíme se. Nakonec se občerstvíme klobáskou z ohně a sladkostí.

Spánkování ve škole

V zimě pro zájemce připravujeme spánkování, které začíná po setmění. Většinou shlédneme nějaký film, překonáme strach při venkovní bojovce, potěšíme se ohňostrojem a přespíme na místě, kam se většinou chodíme jenom učit.

Dubnové projektové dny

Další trojici zajímavých projektů připravují třídní učitelé v rámci školního vzdělávacího programu v dubnu. Tentokráte půjde o projekty s jiným zaměřením než v minulých letech, o jaké půjde, vás budeme včas informovat.

Velikonoční jarmark

Pravidelný školní jarmark se koná před velikonočními prázdninami. Děti mohou přivydělat na své školní výlety prodejem tradičních a netradičních pochoutek, koná se i den otevřených dveří.

Školní akademie

Poslední velkou akcí, kterou pro Vás připravujeme je Školní akademie. Akademie by se koná v červnu a každý žák má možnost na ní vystoupit a být tím nejlepším hercem, zpěvákem, bavičem nebo sportovcem.

Toto je pouze ochutnávka toho, co Vás čeká během školního roku čeká, ostatní akce najdete v aktualitách případně v kalendáři akcí.

Kalendář_akcí_2024_2025.docx