Realizovaný projekt – Zahrada pohybu, radosti a úsměvu dětí

Psal se školní rok 2015/2016, kdy jsme spolu s obcí Josefův Důl vytvořili nádherné prostředí dětského hřiště pro naše děti z mateřské školy. Následující roky tak přinesly mnoho pozitivních změn pro děti v naší mateřské škole. Nejenže již chodí do krásné, zateplené, zrekonstruované a vymalované mateřské školy, ale zároveň si mohou hrát na nádherné zahradě, kde najdou mnoho herních prvků, ale také environmentální koutky nebo pěstitelské záhonky.

Na tento projekt jsme spolu s obcí Josefův Důl získali více než 2,6 milionu Kč z fondu ministerstva životního prostředí, přičemž spoluúčast projektu byla zaplacena díky přebytku hospodaření naší školy. Proto tento projekt obec Josefův Důl finančně nezatížil.

Je skvělé vidět, jak se v obci a škole některé věci rozvíjejí ve spolupráci s organizacemi jako je Ministerstvo životního prostředí. Kéž by takových projektů bylo více. 🙂