Lyžařský oddíl TJ Jiskra

Vítáme vás v našem běžkařském oddílu, který působí v Josefově Dole nedaleko Jablonce. Náš oddíl se zaměřuje na výuku a rozvoj běžeckých a lyžařských dovedností dětí ve věku od 6 do 15 let.

Naším domovem je běžkařský areál Lesana v Josefově Dole, kde se scházíme třikrát týdně. Když nám počasí nepřeje, trénujeme v tělocvičně místní základní školy nebo v Huti Marie.

Do oddílu přijímáme nové členy. Přijďte se podívat na trénink a můžete začít běhat s námi!

S dětmi trénují Jarda Vojna a Tomáš Petržilka. Kontaktní telefon Tomáš 608 732 340.

Rozpis tréninků a závodů

Trénovat chodíme v pondělí a v pátek od 15:30 do 17h do sportovního adreálu Lesana. Změny místa tréninku v případě špatného počasí píšeme operativně do WhatsApp skupiny.

Předpověď počasí na Lesaně

Termínovka oddílu

Detaily k jednotlivým akcím jsou uvedeny výše v části "Rozpis tréninků a závodů na další 2 týdny" jakmile se akce začne blížit.

Více o činnosti, placení, příspěvky

Jsme lyžařský oddíl z Josefova Dolu u Jablonce. Do oddílu bereme děti od 6 do 15 let. Trénujeme 3x týdně venku, v zimě na běžkách, v létě běháme po svých.

Jezdíme na kolečkových bruslích, hrajeme hry, když je špatné počasí, chodíme na lezeckou stěnu, do posilovny nebo do tělocvičny.

Dvakrát za měsíc jezdíme na závody v přespolním běhu nebo běžkařské závody v ČR, Polsku nebo Německu.

Děti absolvují 2 letní 4 denní soustředění. Děti dostávají v rámci oddílu zapůjčené lyžařské vybavení boty, lyže, hole dle své úrovně a jak jezdí na závody.

V oddíle máme v roce 2023/24 15 dětí, s dětmi trénují 2 trenéři.

Příspěvek na členství v oddíle a na tréninky se platí na celý školní rok dopředu.

Děti rok narození 2013 a mladší - 1.200 Kč, rok narození 2012 a starší - 2.000 Kč

V oddíle funguje systém zapůjčení oddílových dresů velikosti dítěte, za příspěvek 700 Kč na sezónu dítě dostane zapůjčený set soft-shell bunda, zateplené kalhoty, zateplené triko, tenké triko, čepice. Na začátku další sezóny věci vrátí a dostane na další sezónu opět svoji velikost dresu.

Platby lze hradit v hotovosti na tréninku nebo na účet: 122805552 / 0300. Do zprávy uveďte prosím jméno dítěte.

Na pravidelnou sportovní činnost dětí lze čerpat příspěvek od zdravotní pojišťovny, více informací Vám sdělí Tomáš Petržilka.

Za podporu v činnosti oddílu děkujeme

Fotky ze závodů, tréninků a výletů jsou na https://www.facebook.com/ski.josefuv.dul

Fotky zde jsou do konce školního roku 2022/23