Říjnová akce sportovního kroužku
18.10.2022
Podzimní prázdniny
25.10.2022
Říjnová akce sportovního kroužku
18.10.2022
Podzimní prázdniny
25.10.2022

Barevný podzim v MŠ

Děti v mateřince užívají podzim plnými doušky. Namíchaly si citronádu, usušily křížaly, upekly výborné listové šátečky, vyzdobily třídy i chodby podzimními motivy… Potěšil nás i dopolední program připravený pro děti studenty Spgs Futurum a milé překvapení studentek logistické školy ve formě krabice plné ručně vytvořených dárečků pro radost.

I přes chladné počasí děkujeme rodičům za hezkou účast na Podzimní slavnosti, potěšila nás i účast prvňáčků a starších dětí. Atmosféra byla velice vstřícná a veselá. Děkujeme tatínkům za dřevo, kterého nám zbylo dost na další opékání buřtíků.

Do konce října nás čeká ještě Halloween, který si hezky strašidelně užijeme a už se moc těšíme…