Ples v MŠ
28.2.2019
Nové telefonní číslo
28.2.2019
Ples v MŠ
28.2.2019
Nové telefonní číslo
28.2.2019

Eko v mateřince

Mnozí z Vás si jistě všimli, že se naše Mateřská škola aktivně účastní programu EKOŠKOLA. Uplynul měsíc od naší první schůzky ekotýmu a už slavíme první úspěch. Podařilo se nám splnit úkol, který jsme si zadali – ozdobit interiér naší mateřinky obrázky. Nebylo to snadné. Děti měly za úkol požádat tatínky o rozříznuté větvičky na rámečky, což se podařilo splnit šesti dětem, pak jsme si počkali až větvičky vyschnou na topení. Další důležitá část byla, nakreslit pěkné obrázky, které nám ozdobí zdi, i to se dětem moc povedlo. Na konec jsme obrázky přilepily k rámečkům tavnou pistolí, s tím musela pomoci p. učitelka. A pak už jsme jen vybírali místa, kam p. uč. zatluče hřebíček a obrázky pověsíme. Tady je pár foteček k nahlédnutí jak se to těm našim dětem báječně povedlo a uznejte sami, zaslouží si velkou pochvalu…                   P. uč. Silva

A my už víme budeme dělat dál a Vy se nechte překvapit jak se nám to povede … 🙂