Projektový den – Sametová revoluce – 30 let poté
18.11.2019
Pozvánka na předvánoční tvoření
23.11.2019

Florbalový turnaj

Vybraní žáci z 6. a 7. třídy se zúčastnili florbalového turnaje ve Smržovce. Konkrétně nás reprezentovali: Vítek Lietavec (gólman), Barbora Bezdíčková, Markéta Adamcová, Veronika Pondělíková, Lucie Harmanošová (obrana) a v útoku bojovali : Jimmy Hýbl, David Švadlenka, Vojta Dolenský a Honza Kysela.  Hrálo se 20 minut jeden zápas na velkém hřišti 30x10m, 5 hráčů + brankář. Družstvo ze Smržovky zvítězilo a postoupilo do krajského kola. Druhé byly Lučany a třetí naši žáci. Náš tým sice 2x prohrál 7:0 a 5:0, ale hráči si zaslouží velikou pochvalu za bojovnost a snahu. Všichni získali cenné zkušenosti ze hry na velkém hřišti. Vypracovali si pěkné šance, ale gól bohužel nepadl.  Jenom škoda, že nedorazili družstva z Desné a Tanvaldu a nehrálo se více zápasů. Asi z nás měli strach :).

Jana Harmanošová

2019_florbal_6_7