8. třída na trampolínách
Obědy v ZŠ
16.3.2023

Florbalový turnaj

V pondělí 13. 3. odjeli naši chlapci ze 7. až 9. třídy (David Švadlenka, Damián Bejdák, Martin Harmanoš, Jan Petržilka, Jan Ševčík, Vojta Hudský a Jirka Munzar) reprezentovat naši školu na florbalový turnaj, který se odehrál v Městské hale v Jablonci nad Nisou. Celkem se ho z jabloneckého okresu zúčastnilo 15 základních škol a víceletých gymnázií. Soutěžilo se ve 3 skupinách, z každé postupovaly do oblastního finále první dvě školy. Naši žáci měli ve skupině silné soupeře ze ZŠ Liberecká, ZŠ Arbesova, z Gymnázia Dr. Antona Randy a ze ZŠ Lučany nad Nisou. Našim florbalistům se podařilo zvítězit nad ZŠ Lučany nad Nisou, získali 3 body a ve skupině skončili na 4. místě. Patří jim veliká pochvala za bojovný a obětavý výkon. Dokázali se rychle zorientovat na prostorném hřišti. Většina škol během 15 minutového zápasu několikrát střídala celou pětici hráčů, naši borci museli vydržel běhat celý zápas. Nová zkušenost dodala našim florbalistům ještě větší chuť se zdokonalovat a trénovat :-).

Jana Harmanošová

2023_florbal