Podzimní slavnost
10.9.2021
Pepikiáda
14.9.2021
Podzimní slavnost
10.9.2021
Pepikiáda
14.9.2021

Harmonizační pobyt

V druhém zářijovém týdnu proběhl jako tradičně Harmonizační pobyt pro žáky základní školy. Tentokrát jsme strávili tři nádherné dny v hotelu Kořínek v Kořenově – Příchovicích. Část z nás se na místo dopravila na kolech – všichni cyklisté si zaslouží pochvalu za skvělou jízdu tam i zpět – a zbývající část jela vlakem. Užili jsme si krásné společné chvíle při zajímavých aktivitách zaměřených na prevenci patologických jevů v třídních kolektivech a také při sportovních i hravých aktivitách. Při společném výletě jsme navštívili rozhlednu Štěpánka, zastavili se u Majáku Járy Cimrmana a prošli Pohádkovou cestu v lesoparku Na Sluneční. Počasí nám opravdu přálo, a tak jsme si ty tři společné dny všichni užili.

Poděkování patří všem dětem, které se ze všech svých sil snažily pobyt ničím nepokazit, učitelům i asistentům, kteří připravily dětem program a starali se o jejich pohodu i bezpečí. Nemalý dík patří též mnohým sponzorům, díky nimž jsme cenu pobytu mohli ponechat ve stejné výši jako v loňském roce, ačkoliv ceny všech služeb výrazně vzrostly.

Děkujeme též Libereckému kraji z jehož rozpočtu byl Harmonizační pobyt podpořen částkou 14 250,- v rámci programu Specifická primární prevence rizikového chování.

Děkujeme.

Kateřina Titěrová

2021_harmonizák