Keramické dílničky
3.4.2019
Ekoškolka
3.4.2019
Keramické dílničky
3.4.2019
Ekoškolka
3.4.2019

HS v Albrechticích v Jiz. horách

Krásné počasí přímo nabádá k výletování a my se rozjeli  do Albrechtic v Jiz. horách a zašli za panem Martinem Dyntrem, který nám ukázal stanici Horské služby. Například ošetřovnu, kde připravují zraněné k transportu do nemocnice. Potěžkali jsme si batohy se kterými členové HS vyráží do hor hledat ztracené či zachraňovat zraněné lidi. Báječné bylo focení na sněžném skútru a prohlídka terénního vozu. Děkujeme p. Dyntrovi, že si na nás udělal čas.

Posvačili jsme na stráni naproti lyžařskému středisku a sledovali jak poslední nadšení lyžaři sjíždějí svah. Sluníčko krásně hřálo a proto jsme se vydali procházkou do Jiřetína pod Bukovou, kde jsme sedli do vlaku a jeli do školky na oběd. Dětem patří velká pochvala.              Tým učitelek