Přírodovědná exkurze 9. třídy
15.6.2021
Výlety 6. třídy
23.6.2021

I malý výlet je výlet.

Krásné počasí přímo vybízí k výletům a objevům.  A proto se celá školička vydala objevovat o poznávat.  Malé děti dovedla stezka k místnímu „koupališti“ a moc si tuto cestu užily. Větší děti už se orientovaly podle mapy a turistických značek. Věřte nebo ne, nezabloudili jsme, děti spolehlivě našly cestu a už se těší, jak se na výlet vydají s rodiči a povedou je podle mapy.  A na dobrý oběd  a odpočinek už jsme všichni byli zase zpátky. 🙂

Posíláme mnoho pozdravů všem kamarádům, kteří jsou doma s neštovicemi. Nebojte, pro velký úspěch budeme tyto mini výlety určitě opakovat. Doufáme, že se všichni uzdraví, aby 25.6. mohli přijít na Letní slavnost a společně udělat pomyslnou tečku za školním rokem 2020/2021.      Za malé velké výletníky p. učitelky z MŠ