Informace k provozu školy od 15. února
1.3.2021

Informace k provozu školy od 27. února do 21. března

Vážení rodiče,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje mj. osobní přítomnost:

1.  dětí v mateřské škole

2. všech žáků prvního stupně základní školy

Distanční výuka

Celá naše škola tedy přechází od 1. 3. 2021 na distanční výuku.

Mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Informace ke vzdělávání dětí distančním způsobem budou poskytnuty začátkem příštího týdne.

Základní škola: všechny ročníky se vzdělávají distančním způsobem přes Google Učebnu podle běžného rozvrhu. Některé hodiny probíhají on-line přes Google Meet, v ostatních hodinách mají žáci zadanou samostatnou práci, při které mají možnost konzultace s vyučujícím přes Google Učebnu.

Ošetřovné:  odkaz pro informaci o ošetřovném:

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

I nadále je povolena osobní přítomnost při individuálních konzultacích  žáků v základním vzdělávání. Konzultace je třeba předem s vyučujícím domluvit.

Více informací:

MŠMT_INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021