Barevné trápení
10.2.2019
Závody v Lučanech
13.2.2019
Barevné trápení
10.2.2019
Závody v Lučanech
13.2.2019

Karneval v MŠ

Únor není jen časem plesů, ale i karnevalů a my ten svůj prožili právě dnes. Po přehlídce kostýmů, po taneční párty a po slavnostním přípitku jsme se vydali vzhůru do Základní školy za paní kuchařkou, která pro nás připravila báječné koláčky. Po strastiplné cestě to byla vskutku báječná odměna, moc děkujeme. Vždyť ani my jsme nezapomněli na školáky, kteří se tou dobou pilně učili a nechali jsme jim u paní kuchařky malé sladké povzbuzení. Výslužku jsme donesli i našim nejmenším, kteří zůstali v teple a bezpečí mateřinky. Dnešní den byl veselý, barevný a plný smíchu, co víc si můžeme přát. Děkujeme rodičům za prima nápady při vymýšlení masek, některé byly vskutku originální, klobouk dolů.                          Tým učitelek MŠ

A ples nás taky čeká (26.2.) a moc se na něj těšíme, ale nejdříve za námi přijede divadlo Matýsek se zpívanou pohádkou (22.2.)          Co dodat – u nás se stále něco děje   🙂