Rekonstrukce v MŠ
5.5.2023
Výsledky zápisu do mateřské školy
23.5.2023
Rekonstrukce v MŠ
5.5.2023
Výsledky zápisu do mateřské školy
23.5.2023

Konzultační odpoledne

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 25. května od 16:00 do 18:00 budou probíhat konzultační hodiny.

Konzultační hodiny jsou tripartitní, tzn. že se jich účastní rodič, dítě a učitel, tedy všechny tři strany, které mají vliv na vzdělávání žáků. Přijďte tedy, prosíme, na konzultační hodiny i se svými dětmi, protože jedině tak se můžeme dobře domluvit, co a jak je ještě potřeba do konce školního roku udělat.

Abyste během konzultačních hodin nemuseli čekat, až na vás dojde řada, vyberte si, prosím, v níže přiložené tabulce svůj čas u vyučujících, se kterými máte zájem konzultovat.

V případě, že se Vám nedaří do tabulky zapsat, zavolejte do sborovny na tel.: 488388943, zapíšeme vás osobně. Rovněž zavolejte či napište, pokud by již všechny termíny byly obsazené, rádi vám vyjdeme vstříc  a domluvíme se na dalším termínu.