Výsledky zvláštního zápisu do MŠ a ZŠ
28.6.2022
Pomůcky 2. a 3. třída
28.8.2022

Letní slavnost

A je to tady…

Konec školního roku a sním i rozloučení s předškoláčky. Letos díky rozmarnému počasí v budově mateřské školy, ale za to stylově „na schodech“.  Tam kde si užíváme u koled předvánočního času, tam kde veselými písničkami vítáme jaro, tam jsme se i rozloučili… Děkujeme našim předškolákům za krásný čas strávený společně u her a objevování.  Přejeme Vám mnoho úspěchů, nových prožitků, zajímavých poznatků a nových vědomostí a zkušeností ve škole v 1. třídě.

Teď Vám ale všem milé děti přejeme báječné prázdniny plné her a radosti, slunce a vody, nových zážitků a prožitků.  UŽÍVEJTE 🙂

Dveře mateřské školy se zavřou 8.7.2022 v 16.30 a opět se otevřou 29.8.2022 v 6.30.                                                 Všichni z MŠ

KRÁSNÉ LÉTO VŠEM 🙂