Lyžařské dopoledne
1.3.2022
Zrušení opatření v souvislosti s COVID-19
11.3.2022
Lyžařské dopoledne
1.3.2022
Zrušení opatření v souvislosti s COVID-19
11.3.2022

Lyžování na Bukovce

Po té, co starosta obce, pan  Jiří Slanař, přišel do školy s nabídkou skipasů na sjezdovku Bukovka pro žáky naší školy zdarma, neváhali jsme využít příležitosti. Během dvou dnů jsme rozdali dětem přihlášky a domluvili termín. Zájem byl opravdu velký. Tak zbývalo jen převrátit školní rozvrh naruby a rozhodnout, kdo se postará o výuku ve škole, kdo půjde na sjezdovku a hurá na lyže!! 

Slunečné, lehce mrazivé počasí a perfektně upravená sjezdovka vyzývala ke sportování. Bezmála 50 dětí pod vedením učitelů, asistentů a dobrovolných instruktorů z řad rodičů brázdilo sjezdovku dvě dopoledne a někteří využili skipas i k odpolednímu lyžování. Desítka odvážných začátečníků se naučila sjíždět kopec a vyvézt se na vleku. Čtvrtek 3. a pátek 4. března jsme si báječně užili.

Děkujeme obci Josefův Důl za zprostředkování skipasů. Rovněž děkujeme všem dobrovolníkům, kteří si udělali čas, aby se našim dětem na sjezdovce věnovali.

Za ZŠ Josefův Důl Jana Podrazká 

2022_Lyžování na Bukovce