Dopravní hřiště 4. – 5. třída
18.11.2019
Projektový den – Sametová revoluce – 30 let poté
18.11.2019
Dopravní hřiště 4. – 5. třída
18.11.2019
Projektový den – Sametová revoluce – 30 let poté
18.11.2019

Netradiční hodina výtvarné výchovy

7. listopadu zažili druháčci a třeťáčci netradiční hodinu –  v rámci hodiny výtvarné výchovy se k nim připojili žáci osmé a deváté třídy a společně pak vytvořili skupinové velkoformátové kresby tužkou s tematikou běžící postavy. Bylo velmi pozitivní sledovat spolupráci malých žáčků, kteří byli vedoucími v každé skupině, a těch nejstarších z naší školy na jednom výtvarném díle. Vzniklé kresby jsou výtvarně velmi, velmi zdařilé a moderní, určitě by se neztratily mezi dalšími díly současné české výtvarné scény.

Moc všechny druháčky, třeťáčky, osmáky a deváťáky chválím za zapojení do této netradiční hodiny výtvarné výchovy a těším se na jejich tvůrčí odvahu při dalších podobných společných akcích.

Monika Hejná

Fotogalerie: