Lyžařský kurz v MŠ
15.2.2023
Lyžařský kurz v MŠ zrušen.
22.2.2023
Lyžařský kurz v MŠ
15.2.2023
Lyžařský kurz v MŠ zrušen.
22.2.2023

Noc s Andersenem

Noc s Andersenem letos připadá na pátek 31. března. Termín pohádkového nocování je vybírán vždy tak, aby to byl nejbližší pátek k datu 2. duben, kdy se H.Ch.A. v roce 1805 narodil, ale také se tento den slaví jako Mezinárodní den dětské knihy. Nocování v knihovně a spaní mimo domov vůbec je pro mnoho dětí vítanou příležitostí, kdy mohou pobýt ve společnosti svých kamarádů. Vyplnit jim tento čas bohatým programem s předčítáním, soutěžemi, kvízy a hrami je jednou z možností, jak jim ukázat, že s knihami a v knihách je možné najít i zábavu, poučení nebo dobrodružství. Dosud byla Noc s Andersenem v naší knihovně cílena na předškolní děti (ty spávaly v mateřské školce) a děti od 1. do 5. třídy. Letos budou mít možnost užít si ji všechny děti navštěvující naši základní školu a předškoláci z mateřské školy. Bude se ponocovat, číst a možná trochu i spát ve škole a v mateřské škole! Podmínkou účasti bude rodiči podepsaná, řádně vyplněná přihláška odevzdaná nejpozději 24. března a zaplacený účastnický poplatek. Přihláška bude k dispozici ve škole u třídních učitelů od 6. března.

Další informace a zajímavosti se dočtete na internetových stránkách: http://www.nocsandersenem.cz

Jana Podrazká