4. a 5. třída dvakrát do Jablonce
12.3.2019
Lyžníci MŠ
17.3.2019

Noc s Andersenem 2019

V pátek 29. března 2019 se v naší obecní knihovně a mateřské školce opět uskuteční Noc s Andersenem, v Josefově Dole tentokrát již její dvanáctý ročník.

Akce i po tolika letech má mezi dětmi stále dobrý zvuk a velkou přitažlivost. Do knihovny opět zveme děti z 1. až 5. třídy základní školy, ale mohou se přihlásit i přespolní a rovněž starší žáci a žákyně jako vítaní pomocníci.

 

Co vás letos čeká? Pohádky a zase pohádky.

Kromě tradičního setkání a večeře s dětmi z mateřské školy jsou připraveny pohádky ke čtení, oblíbené večerní soutěže, kvízy a hry. A samozřejmě bude i něco navíc. Překvapení zatím neprozradíme, abyste se, vy děti, měly na co těšit.

Další informace můžete získat na internetových stránkách:

http://knihovnajosefuvdul.webk.cz

http://www.nocsandersenem.cz

Přihlášky jsou k dispozici ve škole u p. uč. Jany Podrazké nebo v obecní knihovně během výpůjční doby v úterý a v pátek.

Těšíme se na vás!

Jana  Podrazká