Organizace 1. školního týdne
29.8.2024
4.9.2024

Nový systém aplikace Strava.cz

Od 1. září 2024 naše základní a mateřská škola přechází na nový systém STRAVA. CZ. Během celého měsíce září se tento systém bude postupně zavádět, doplňovat, a to až do úplného spuštění. Každý zájemce o stravování vyplnil v přihlášce své kontaktní údaje včetně emailu, na který mu budou zaslány veškeré instrukce a přihlašovací údaje do systému STRAVA.CZ. Vyčkejte tedy až na Vámi udaný email dorazí zpráva s přihlašovacími údaji.

DOPORUČENÍ:
Budoucí uživatel si zprovozní tento systém dle zadaných instrukcí ve svém počítači. Poté je možnost si do mobilního telefonu nainstalovat aplikaci STRAVA.CZ. Tak můžete ovládat svůj účet pohodlně přes svůj telefon.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
Pokud i přes veškerou snahu budete mít s instalací systému potíže, je možnost využít v termínu po 15. 9. 2024 v určený čas schůzku u nás ve škole, kde se Vám bude věnovat příslušný zaměstnanec.

Základní škola a Mateřská škola Josefův Důl

Strava3 Strava2 Strava1