Obědy v ZŠ
2.5.2024
Přijímačky – co dělat v případě nepřijetí
9.5.2024
Obědy v ZŠ
2.5.2024
Přijímačky – co dělat v případě nepřijetí
9.5.2024

Pár střípků o dění v MŠ v měsíci dubnu

Hned z kraje měsíce se u nás v MŠ konala přednáška o cyklistice. Zajímaly nás odpovědi na otázky jako např. jak se pohybovat na kole, správné vybavení kola, jeho příslušenství a také co si obléci na sebe. Následující den nás navštívila pracovnice ČČK. Dozvěděli jsme se spoustu přínosných informací. Vyzkoušeli jsme si, jak funguje izotermická folie a také jak pracovat s obvazovým materiálem. Zkoušku znalostí telefonních čísel na složky IZS jsme zvládli na výbornou:-))
12. 4. 2024 jsme se vydali s detektivem Tomíkem a Chasem z Tlapkové patroly po stopách p. uč. Péti M., která se ztratila. Šli jsme ji hledat. Záchranná akce byla úspěšná. Malí detektivové p. uč. našli. Všichni jsme byli moc rádi:-))
30. 4. 2024 jsme do školky dorazili v čarodějnických kostýmech. Nejdříve jsme si uvařili lektvary, zatancovali si a poté šli čarodějnickou stezkou, kterou pro nás připravila čarodějnice Elvíra. Za správné splnění úkolů a odpovědí na kvíz z oblasti čarodějnické terminologie, děti dostaly medaile pro malé čarodějnice a čaroděje.
A jak si užijeme měsíc květen?
Určitě vám dáme vědět:-)))