7 DNÍ 7 VÝZEV
25.4.2019

Pepikáček, zapsaný spolek

Pepikáček? Samozřejmě!

Jmenuje se tak nejen náš školní časopis, ale hlavně zapsaný spolek, který významným způsobem podporuje naši školu.

Pepikáček existuje již sedm let (registrován byl 30. 3. 2012) a za tu dobu se finančně podílel na mnoha důležitých školních projektech a akcích.

Když starší učí mladšího, Lesní tajemství, Přívesnické tábory – to jsou jen názvy některých školních projektů, které by bez pomoci Pepikáčku nemohly být realizovány.

Vážení rodiče,

mnozí z Vás jsou členy Pepikáčku. Svým osobním zájmem o činnost sdružení a pravidelnými členskými příspěvky (200,- Kč ročně) umožňujete jeho činnost a existenci.

Jinými slovy: bez Vás by Pepikáček nebyl tím, čím je.

Každá koruna, kterou společně do sdružení vložíme, se nám vrátí ve spokojenosti a radosti našich dětí. Každou investovanou korunu si může každý člen osobně zkontrolovat, že byla vydána poctivě a na dobrou věc.

Těm, kteří členy Pepikáčku již jsou, patří za vše velké poděkování.

Vážení rodiče,

vy, kteří ještě nejste členy sdružení a své členství zvažujete, podpořte svým vstupem do Pepikáčku své děti. Záleží jen na Vás. Umožníte tak další úspěšný rozvoj naší školy.

Děkujeme Vám za to.

Placení členského příspěvku

Vážení rodiče, členové zapsaného spolku Pepikáček,

členskou schůzí konanou dne 11. 4. 2019 v budově ZŠ Josefův Důl byl schválen členský příspěvek na kalendářní rok 2019 ve výši 200 Kč.

Tento příspěvek bude vložen do pokladny spolku a dále využit v souladu s ustanovením čl. IV (Poslání a cíle spolku) stanov zapsaného spolku Pepikáček.

Členský příspěvek, prosím, uhraďte do 30. dubna 2019 v mateřské nebo základní škole.

Děkuji Vám za Vaši podporu a spolupráci.

Jana Podrazká, předsedkyně spolku