Provoz školy od 29. března do 11. dubna
28.3.2021
Informace k provozu Základní školy a Mateřské školy od 12. dubna
8.4.2021
Provoz školy od 29. března do 11. dubna
28.3.2021
Informace k provozu Základní školy a Mateřské školy od 12. dubna
8.4.2021

Pokračujeme i po Velikonocích.

Vážení rodiče.

Pevně věříme, že jste s Vašimi dětmi prožili klidné, veselé a barevné Velikonoce…  🙂

DUBEN je měsícem aprílového počasí – což se zatím opravdu beze zbytku naplňuje 🙂  a rovněž měsícem bezpečnosti. A té bychom se tento měsíc věnovali. Tradičně v tuto dobu probíhá požární cvičení, navštěvuje nás p. Dohnalová z Červeného kříže, jezdíme do Albrechtic v Jiz. h. na stanici Horské služby a přijíždějí policisté ze služebny ve Smržovce… Uvidíme co se nám letos podaří uskutečnit, ale zatím si musíme vystačit s materiály, které jsou vložené na rajčeti. Tentokrát je tam i pár tipů jak se zabavit za proměnlivého počasí, kdy nelze vyrazit ven do přírody.

Zopakování důležitých čísel, umět říci celé své jméno a adresu a základy bezpečnosti v silničním provozu, to vše by si děti měly opět oživit v paměti a pracovní listy a obrázky jim s tím jistě pomohou. Opět bude na rajčeti vložený list z PPP a pozor, poslední dva body budou i úkolem do portfolia. 🙂    Hezký zbytek svátečního dne…                             P. učitelky z MŠ