Výsledky zápisu do mateřské školy
Florbalový turnaj
24.5.2023

Program v MŠ na červen.

Vážení rodiče. Blížíme se do finále školního roku, máme toho hodně za sebou a užili jsme si. Pojďme se podívat, co nás čeká v měsíci červnu:

1. 6. MDD, pokud počasí dovolí na zahradě MŠ, za deště v budově MŠ. Pro děti jsou připraveny soutěže, aktivity a balíček pro radost.

V druhém týdnu bychom využili pozvání p. Linharda a p. Třískové z hotelu „V nebi“ na zmrzlinový pohár.  Děkujeme za pozvání, loni to bylo moc prima :).

15.6. Letní slavnost – odpoledne s rodiči na zahradě MŠ, slavnostní rozloučení s předškoláky, aktivity pro děti i rodiče 🙂

22.6. Výlet MŠ na Staré hrady, celodenní výlet, oběd i svačinu děti dostanou z MŠ, potřeba bude jen batůžek s lahvičkou pití, pláštěnka, případně lízátko proti zvracení či blinkací pytlík (k zakoupení v lékárně). Plánovaný odjezd autobusem ráno v 8 hodin od MŠ, předpokládaný návrat mezi 13.30 – 14.30.  Dopravu hradíme ze sponzoringu – děkujeme. Vstupné 190,- Kč na dítě budeme vybírat.

29.6. Akademie ZŠ a MŠ.  Již začínáme s dětmi trénovat a zkoušet, neb čas neúprosně běží…

Pokud nám čas dovolí, rádi bychom jako každý rok vyjeli vlakem na zmrzlinu do Smržovky.

Letošní jaro má velmi rozmarné počasí a tak není snadné plánovat, pokud by tedy nastala jakákoliv změna, budeme Vás včas informovat – děkujeme za pochopení.