Půjdem spolu do Betléma…
22.12.2019
LYŽAŘSKÝ KURZ SE PRO NEDOSTATEK SNĚHU NEKONÁ!!!!
2.1.2020
Půjdem spolu do Betléma…
22.12.2019
LYŽAŘSKÝ KURZ SE PRO NEDOSTATEK SNĚHU NEKONÁ!!!!
2.1.2020

S vůní vánoc

V pátek jsme se rozloučili v mateřince opravdu stylově. Rodičům a všem, kteří přišli jsme na schodech zazpívali vánoční písničky, koledy a přidali jsme i pár pěkných básniček. Odměnili jsme všechny děti, které doma s rodiči vytvořili vánoční svícen, nabídli jsme mandlové rohlíčky a pečený čaj. Kdo chtěl, mohl si vyrobit vánoční drobnost. Jsme moc rádi, že se na tuto předvánoční akci  přišli podívat i školáci a společně si s námi zazpívali.Děkujeme maminkám, za výborné cukroví a podporu svých dětí při výrobě svícnů, byly opravdu jeden hezčí než druhý..

.

Přejeme všem báječné vánoce plné smíchu a krásných okamžiků…                   Tým učitelek