Výuka v 9. ročníku
5.1.2022
Výuka v 9. ročníku
11.1.2022
Výuka v 9. ročníku
5.1.2022
Výuka v 9. ročníku
11.1.2022

Starý mobil pro REMOBIL

Recyklohraní aneb Ukliďme si svět spolu s neziskovou společností Remobil vyhlašuje sběrovou kampaň se soutěží Starý mobil pro Remobil, které se nyní účastníme.

Probíhá od 15. 12. 2021 do konce ledna 2022. 

Nabízíme Vám tímto možnost odevzdat ve škole nepoužívané mobilní telefony. Staré mobily můžete poslat do školy po svých dětech, nebo je sami přinést do MŠ nebo do obecní knihovny paní učitelce Podrazké. Mobilní telefon používá jeho vlastník v průměru 3 – 4 roky, pak ho většinou vymění za nový Odhaduje, se, že 10 miliónů těch nepoužívaných mobilů mají Češi uložené doma. Mobily jsou cenným artiklem a recyklací z nich lze získat zdroje pro další využití. Až 95 % částí mobilního telefonu lze recyklovat a opětovně využít. Pomozte nám přispět k odpovědné spotřebě tím, že odevzdáte odložené mobilní telefony k recyklaci.

Jana Podrazká, koordinátor EVVO

Plakát A4 pro propagaci soutěže Starý mobil pro Remobil