Informace k provozu Základní školy a Mateřské školy od 12. dubna
8.4.2021
Třídní schůzky
14.4.2021
Informace k provozu Základní školy a Mateřské školy od 12. dubna
8.4.2021
Třídní schůzky
14.4.2021

Testování antigenními testy

Od 12. 4. 2021 je všem školám uložena povinnost testovat děti a žáky 2x týdně neinvazivními Ag testy (nebo v případě RT-PCR testů 1x týdně).

Naše škola bude využívat oficiálně distribuované antigenní testy.  Testování bude probíhat vždy v pondělí a ve čtvrtek před zahájením vyučování. Nebude-li dítě/žák přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.

Děti/žáci, kteří již byli v minulosti pozitivní (prodělali laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19) a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní, jsou od povinnosti preventivního testování osvobozeni za předpokladu, že doloží příslušné potvrzení.

testovani-instruktazni-letak-lepu

Instruktážní video k testování

https://testovani.edu.cz/pro-rodice