Školská rada
28.9.2019
Kroužky
9.10.2019
Školská rada
28.9.2019
Kroužky
9.10.2019

Třídní schůzky

V pondělí 30. září v 16 hodin se sejdeme k prvním třídním schůzkám v tomto školním roce. Sejdeme se všichni společně v budově základní školy a také společně zahájíme třídní schůzky. Nejprve proběhne krátká schůzka zapsaného spolku Pepikáček, pak se vám představí všichni naši učitelé a teprve po tomto společném zahájení se rozejdete do jednotlivých tříd spolu s třídními učiteli.

Cílem těchto, poměrně brzkých schůzek, je správně nastartovat vzdělávání našich dětí v novém školním roce a zavčasu podchytit případné problémy a začít je včas řešit, dokud je před námi ještě dostatek času. Proto bychom, milí rodiče,  byli rádi, abyste se schůzek zúčastnili v hojném počtu.

Děkujeme

pedagogický sbor ZŠ