Zápis do mateřské školy
1.5.2022
Šachová výprava do Liberce
2.5.2022
Zápis do mateřské školy
1.5.2022
Šachová výprava do Liberce
2.5.2022

Úspěšný start do nové běžecké sezóny v polské Wleńi

Lyžařský oddíl TJ Jiskra vyrazil na první jarní běžecké závody do polské Wleńe, kde se v neděli 24. dubna konal tradiční memoriál Michala Fludra. Závody jsou výjimečné tím, že se jedná o městský běh, který probíhá na krásném wleňském náměstí přímo v historickém centru města.

Dětské části závodu se zúčastnilo celkem 70 závodníků na 250 m, 500 m a 1250m dlouhých tratích. Odpoledne se běžel celopolský závod dospělých.

Závodníci oddílu TJ Jiskra se na úvod běžecké sezóny umístili skvěle:

Kategorie ročníky 2011 a 2012 – 250 m (časy v rozmezí 0:53 až 1:00):

3. místo – Eliška Petržilková

4. místo – společně Michelle Sharma a Markéta Skořepová

5. místo – Magdalena Skořepová

V kategorii ročníků 2010 a 2011 se na 1. místě umístil Jan Petržilka s časem 1:54.

Pro děti byla úspěšná účast na závodech velkou motivací. Běžky už jsou zazimovány, nyní děti v rámci tréninků běhají, hrají různé hry, plánujeme vyrazit na kola a na další závody. Aktuálně připravujeme červnové čtyřdenní soustředění, které proběhne v kempu v Hamru na jezeře. Děti tu budou běhat, koupat se, jezdit na kolečkových bruslích a na koloběžkách.

Rádi uvítáme další sportovní zájemce, přijďte se podívat na tréninky. Více informací o oddílu můžete sledovat na:

https://zsjosefuvdul.cz/lyzarsky-oddil-jiskra/

Vesna Petržilková