Vánoční přání
15.12.2020
Uzavření MŠ v období vánoc.
19.12.2020
Vánoční přání
15.12.2020
Uzavření MŠ v období vánoc.
19.12.2020

Vánoční čas v MŠ

Vánoční čas u nás plynul společně se zpíváním koled, pečením cukroví, zdobením stromečku – pod nímž děti našly bohatou nadílku :), vyráběli jsme společně vánoční ozdoby na stromeček v knihovně, stejně jako drobné dárky a přáníčka pro naše seniory, chodili jsme krmit divoké kachny a zvířátka v lese. A najednou je to tady. V neděli se rozhoří čtvrtá svíčka na Adventním věnci a pak už jen to radostné očekávání, zda jsme byli opravdu hodní a pod stromečkem najdeme to, co jsme si přáli.

Dovolte abychom poděkovali rodičům, kteří nám celoročně i nyní na Vánoce přispěli ať již hmotnými dárky či finančními obnosy. Děkujeme i Nadaci Preciosa za finanční příspěvek, za který jsme dětem pořídili pomůcku pro logicko-matematické činnosti. Děkujeme.

Přejeme všem krásné a pohodou naplněné svátky vánoční a šťastné vykročení do Nového roku…       Všichni z MŠ 🙂