Rozvrh pro II. stupeň – střídaní rotační výuky a skupinových konzultací
Výuka od 17. května
13.5.2021

Vítání jara

Krásné slunečné počasí nás vylákalo na zahradu, kde jsme strávili celé úterní dopoledne. Po rozcvičce v trávě jsme posvačili dobroty od paní kuchařky a plni energie se vrhli do zahradních aktivit. Vypleli jsme a kamenů zbavili celý záhon a s radostí zasadili ředkvičky a máslové dýně. Dýně nám předpěstovala p. uč. Vlaďka a my se těšíme jak se jim bude u nás na zahrádce dařit.  Všechna semínka a sazeničky jsme poctivě zalili a uvidíme…  🙂  Po práci je čas na hraní a relaxaci. Jak hezky relaxovat při malovaní s vodou si vyzkoušely všechny děti. Do mateřské školy jsme se vrátili až na oběd. Bylo to krásné dopoledne plné prožitkových aktivit a nových zkušeností.

Jarní květnový maškarní Majáles nám nahradil neuskutečněný únorový karneval a věřte, stál za to. 🙂  Tolik krásných a originálních masek se nám již dlouho nesešlo. Děkujeme všem maminkám, které nám přinesli i něco dobrého na zub. Děkujeme. Při všem tom majálesovém veselí jsme stihli oslavit i jedny narozeniny a popřát malé oslavenkyni mnoho štěstí, radosti a spoustu báječných kamarádů…

Květen zdaleka nekončí a pokud počasí dovolí, budeme každý den prožívat na plno, objevovat, zkoumat a učit se spoustu nového. Krásné a aktivní jaro přejeme všem.                           Všichni z MŠ