Den otevřených dveří v MŠ i ZŠ
22.3.2023
Plánované akce v MŠ v měsíci dubnu.
22.3.2023
Den otevřených dveří v MŠ i ZŠ
22.3.2023
Plánované akce v MŠ v měsíci dubnu.
22.3.2023

DEN VODY.

Děti ze třídy Šikulů se dnes vypravily do základní školy, kde na ně čekali žáci 6. třídy s programem ke DNI VODY. Každý z žáků si pro děti připravil aktivitu, kvíz, hádanku či pokus a šikulové se dozvěděli kolik procent vody obsahuje lidské tělo, že voda nám může sloužit jako lupa, že nám může namalovat duhu a mnoho důležitých informací o nezbytné ochraně zdrojů pitné vody. Jak dlouho vydrží potápěč pod vodou? Kolik metrů pod led se dá potopit? To všechno a mnoho dalších informací se vešlo do báječné hodiny s šesťáky.

Šikulové děkují žákům 6. třídy a jejich paní učitelce Floriánové za velmi pěkně připravený program. DĚKUJEME :).