DEN VODY.
22.3.2023
Zápis do mateřské školy
23.3.2023

Plánované akce v MŠ v měsíci dubnu.

Na přelomu března a dubna nás dětmi s povinnou školní docházkou čeká každoroční akce – Noc s Andersenem.

Jarní zpívání na schodech si vylepšíme barevným předvelikonočním týdnem.  Modré pondělí, žluté úterý, červená středa a zelený čtvrtek. Pokud budou rodiče ochotni, rádi děti přivítáme v tričkách dané barvy v daný den a předem děkujeme :).

3.4. divadlo Matýsek přijede s pohádkou  „O zatoulané písničce“ , budeme vybírat 60,- Kč na dítě a jsme moc rádi, že se k nám připojí i žáci prvního stupně.

5.4. budeme prodávat naše výrobky na každoročním velikonočním „Jarmárku“ pořádaném základní školou.

Duben je měsícem bezpečnosti a tak další aktivity budou věnované tomuto tématu.

V týdnu po velikonocích navštíví třídu Šikulů členové HS Bedřichov, přesný termín je v jednání.

19.4. nás navštíví paní Votočková z ČČK.

25.4. nás navštíví pan Fišar z PČR.

Duben bude opravdu pestrý a plný akcí. A my věříme, že si je děti opravdu užijí.

Změna programu vyhrazena.