Co se odehrálo v naší škole v dubnu
15.4.2024
Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku
18.4.2024
Co se odehrálo v naší škole v dubnu
15.4.2024
Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku
18.4.2024

Den Země

Den Země: Oslava naší planety
Den Země, který slavíme každý rok 22. dubna, je připomínkou toho, že jsme spojeni s přírodou a že je naší odpovědností chránit ji. Je příležitostí k zamyšlení nad tím, jaký dopad máme jako jednotlivci i jako společnost na životní prostředí. Můžeme přemýšlet o svých spotřebitelských návycích, energetické efektivitě, udržitelné dopravě a mnoha dalších oblastech, ve kterých se dá přispět k ochraně Země. Každý rok se do oslav Dne Země zapojují miliony lidí po celém světě různými způsoby. Od úklidových akcí veřejných prostor a výsadby stromů po osvětové kampaně a recyklační programy. V naší škole se zapojíme do oslav Dne Země nejen aktivitami ve výuce, ale také úklidem obce v pátek 26. dubna.

Jana Podrazká, koordinátor EVVO