Změny v přijímacím řízení
11.3.2021
Zápis do 1. třídy
16.3.2021

Distanční výuka v MŠ

Vážení rodiče, týden utekl jako voda a my pevně věříme, že se děti radují z vlastnoručně vytvořené knížky. Rodiče dětí s povinnou předškolní docházkou požádáme o vytvoření portfolia pro děti, ať již dětem dáte krabici, kterou si děti samy ozdobí a podepíší nebo euroobal, do kterého si budou moci výrobky uložit. Po otevření MŠ budeme po dětech toto portfolio vyžadovat.

Povolání – už od mala přemýšlíme, čím bychom chtěli jednou být, co bychom chtěli dělat… Připravili jsme pro děti nahlédnutí do tradičních povolání i těch méně viditelných.  Děti mohou tvořit každý den jinak, ale mohou si také vybrat pouze některé úkoly, které je nejvíce zaujmou. Veškeré materiály a návody, stejně jako odkazy na weby najdete opět na rajčeti. Na rajčeti najdete také album „Propojení hemisfér.“ Jde o procvičování správného propojování hemisfér pomocí obtahování předkreslených obrázků prsty jedné ruky či prsty obou rukou. Přejeme vašim dětem hezké tvoření a plno nových zážitků…

Tým učitelek MŠ