Storkow 2024
18.5.2024
Exkurze Hornické muzeum Harrachov
26.5.2024
Storkow 2024
18.5.2024
Exkurze Hornické muzeum Harrachov
26.5.2024

Jarní akce v MŠ

Počasí nám konečně přeje a naše zahrada se proměnila 10. 5. na jarní slavnost v tématu Z pohádky do pohádky. Na děti čekala Červená Karkulka i s vlkem, Dvanáct měsíčků, Princezna co poztrácela korále a i strašidelná baba Jaga s Jeníčkem a Mařenkou. Na každém stanovišti na děti čekal nelehký úkol i zasloužená odměna. Doufáme, že jste si slavnost při krásném počasí užili stejně tak jako my:-)
Počasí nám i nadále přeje, a proto jsme vyrazili 14. 5. na ,,výšlap,, do Pekla. Ono totiž není Peklo jako Peklo. To naše je dost vysoko, ale všichni, i nejmenší Klubka, vycházku bez problémů zvládla. Na samém vrcholu nás čekala vyhlídka, skákací hrad, vzduchová trampolína, poníci, dopravní hřiště, lanové centrum, … Sotva jsme stihli oběd:-) Určitě jsme tu nebyli naposledy. Děkujeme tímto personálu Peklo za umožnění této akce.
    A jedeme dál, vlak už houká a my se vydali se Šikulíky do knihovny na Smržovku, kde je čekal krásný program s paní knihovnicí na téma Večerníček.
Klubíčka s námi jela vlakem a užila si dětské hřiště v Jiřetíně. Musíme pochválit všechny děti za vzorné chování. Je to prostě super parta:-)
 Tým paní učitelek MŠ