7 DNÍ 7 VÝZEV
11.6.2019
Včelky a jejich svět
19.6.2019
7 DNÍ 7 VÝZEV
11.6.2019
Včelky a jejich svět
19.6.2019

Kdo si hraje nezlobí…

Děti z naší mateřinky mají za sebou další dvě krásná dopoledne plná her, soutěží, dobrot a osvěžení…

Děkujeme p. uč. Petře Liegrové, která naše děti pozvala k sobě na zahradu. Slalom s vajíčkem na lžíci, házení míčkem na terč, hod rybkami do vaničky, to je jen několik z mnoha hezkých úkolů, které tu na děti čekaly. Sladkou tečkou byl ovocný mufin a každý dostal drobnost na památku…    Děkujeme

Další opravdu prožité dopoledne nás čekalo u naší chůvy Petry Bajusové. Zde na celé čáře zvítězil bazén, kde se děti po cestě osvěžily. Pro Klubíčka byl připravený malý bazének. Po osvěžení se děti prostřídaly na trampolíně, občerstvily se melounem, pohrály si na pískovišti…   Děkujeme

Obě dopoledne si děti náramně užily…        Tým učitelek MŠ