Nový web v provozu
Šablony II – Miliónový projekt
10.8.2018

Mateřinka a její novinky

V naší mateřské škole máme hned několik zajímavých změn. Mimo personálních záležitostí, které jsme opět museli řešit, protože nás po půl roce opustila paní učitelka Jesika, kterou nahradí paní učitelka Klára, jsme školku především vylepšovali.

Během prázdnin jsme byli nuceni doplnit některé informace do školního vzdělávacího programu, navíc jsme mírně upravili logo mateřinky, ale především jsme pracovali na zlepšení vzhledu a podmínek pro vzdělávání našich nejmenších. Také proto jsme v dolním oddělení mateřinky nechali položit nový koberec a ve velké části školní družiny a první třídy vyměnili linoleum a koberec. Vše nyní báječně ladí.

Celková investice do této renovace dosáhla téměř 80.000Kč.

Dále jsme protiplísňově nechali ošetřit půdní prostory mateřinky a také nově opravili střechu naší terasy. Za tyto dvě aktivity jsme zaplatili celkem cca 45.000Kč

Posledními chystanými úpravami je výměna zámků u všech dveří mateřinky, která přesáhne částku 10.000Kč a v budoucnu i výměna telefonních přístrojů. K těmto krokům přistupujeme především z důvodu zlepšení servisu pro Vás rodiče a děti.

Na tomto místě mi dovolte pochválit paní vedoucí Silvu za výběr linolea a koberců David Mánek