Návštěva pekařství u Drahušky i mykolog p. Hampl.
8.11.2022
Land art
9.11.2022
Návštěva pekařství u Drahušky i mykolog p. Hampl.
8.11.2022
Land art
9.11.2022

Na šachovém turnaji v Liberci

V sobotu 5. 11. 2022 se děti ze školního kroužku šachu zúčastnily turnaje žákovských družstev na ZŠ Broumovská v Liberci. Poprvé v letošním školním roce 2022/2023 změřili chlapci a dívky z josefodolské školy své síly na 64 polích s dětmi z jiných škol (Liberec, Jablonec n. N., Rychnov u Jablonce n. N., Turnov, Frýdlant v Č., Varnsdorf aj.).
V tomto šachovém klání byli úspěšní. V nižší věkové kategorii (ročník narození 2013 a mladší) dosáhli výborného úspěchu, když se umístili na 3. místě. Převážně dívčí družstvo hrálo ve složení Ema Brehmová, Eliška Císařová, Matyáš Stehlík a Rozálie Gloserová. Matyáš Stehlík dosáhl na 3. šachovnici nejlepšího individuálního výsledku. Vyšší věkové kategorie (roč. nar. 2012 a starší) se zúčastnilo družstvo, ve kterém školu reprezentovali Klára Šťastná, Štěpán Zoubek a Daniela Rajská. Rovněž tento tým se v náročné konkurenci neztratil a děti dosáhly několika hezkých individuálních vítězství.
Všem dětem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích.
Jana a Radim Podrazkých, vedoucí šachového kroužku